Kullanıcıların beklentilerini en üst seviyede karşılamayı başaranlardır. Gerçek sigarayı terk ederek e-sigara kullanmaya başlayanların beklentileri karşılamak ise sanıldığı kadar kolay değildir. Yazımızın devamında bunu başaran markalara dair detayları bulabilirsiniz.

Avantajları

Her geçen gün biraz daha artmakta ve farklı markaların çıkararak kullanıma sunduğu e-sigaralar biraz daha yaygınlaşmaktadır. Bu durumun farklı nedenleri olsa da temelinde, elektronik sigaranın sağlamış olduğu avantajlar bulunmaktadır. E-sigaraların başlıca avantajları şunlardır:

  • İçerisinde zararlı kimyasallar yoktur. Bundan dolayı gerçek sigaraya kıyasla çok daha güvenli bir içim deneyimi sağlar.
  • Yanma olmadığı için duman oluşmaz. Bunun yerine ısıtılan likidin buharı kullanılır.
  • Koku problemlerine neden olmaz. Buharın rahatsız edici ve baskın bir kokusu yoktur.
  • Gerçek sigaraya kıyasla daha ekonomik bir seçenektir.
  • Kullanımı son derece kolaydır ve herhangi bir teknik beceri gerekmez.
  • Kompakt bir tasarıma sahiptir, kaliteli ve şık görünür. Taşınması son derece kolaydır.

En Kaliteli Elektronik Sigara Markaları Nelerdir?

Almak istediğinizde çok sayıda seçenek olduğunu görürsünüz. Farklı markalar ve bu markaların çok sayıdaki ürünleri vardır. Beklentilerin karşılanması ve sorunsuz bir içim keyfi yaşanması için doğru markayı ve doğru ürünü seçmek gerekir.

Çok fazla seçenek olduğundan öncelikle tarafından sunulan ürünler incelenmelidir. Her ne kadar e-sigaradaki kalite konusu göreceli bir kavram olsa da genel kabul gören ve kaliteli olduğu herkesçe ifade edilen markalara dair genel detaylar şu şekildedir:

Smok

Smok, çok uzun zamandır elektronik sigara alanında yer alan bir markadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan marka, yüksek kalitedeki ürünleri ve uygun fiyatları ile dikkat çeker. E-sigara kullanıcıları arasında fiyat ve performans kıyaslaması yapıldığında akla ilk gelen markalardan biridir.

Uzun zamandır bu alanda ürünler geliştirmesi ve kullanıcı beklentilerini tam olarak bilmesi, bu markanın kalitesinin temel nedenidir. İlk defa e-sigara kullanmaya başlayanlar ile uzun zamandır elektronik sigara kullananlara yönelik farklı ürün seçeneklerine sahip olacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Vaporesso

Vaporesso, 15 yılı aşkın süredir bu alanda yer alan markalardan biridir. Dünya genelinde en fazla tercih edilen e-sigara markaları arasında yer almaktadır. Ürünlerinin şık tasarımı, dayanıklılığı ve mod geliştirme özellikleri dikkat çeker.

Vaporesso, bazı ürünlerinde dokunmatik ekrana sahiptir ve böylece kullanıcılarına çok daha etkili kontrol imkanı vermektedir. E-sigara alanında ciddi bir saygınlığa sahip olan bu markanın çok sayıda ürünü bulunmaktadır.

Voopoo

Voopoo, bu alanın öncü markalarındandır. Yenilikçi bakış açısı, güçlü performansları ve özelleştirilebilir özellikleri ile öne çıkan e-sigaralardan biridir. Vaping kitlesi arasında ciddi bir popülaritesi vardır.

Markanın farklı ürünleri olsa da bunlar arasında en popülerlerinden biri Drag serisidir. Kullanıcılara güçlü modlar sunan bu serideki ürünler, şık ve dayanıklılıkları nedeniyle çok fazla tercih edilir. Markanın diğer öne çıkan özellikleri ise hassas sıcaklık kontrolü, hızlı ateşleme ve farklı mod seçenekleridir.

Elektronik Sigara Fiyatları

En kaliteli elektronik sigara markaları kadar bu ürünlerin fiyatları da merak edilmektedir. Elektronik sigaraların kendi içerisinde farklı markaları ve farklı çalışma prensibine sahip ürünleri vardır. Bundan dolayı neredeyse her bütçeye uygun seçeneğin olduğu ifade edilebilir.

Elektronik sigara fiyatları, 200 TL ile 5.000 TL arasında değişir. Çalışma prensibi, marka, kullanım ömrü, kalite ve dayanıklılığa bağlı olarak rakamlar farklılık gösterebilir. Ayrıca, enflasyonda kaynaklı olarak da zaman içerisinde değişebilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.